середа, 25 вересня 2019 р.

Навчальний семінар для практичних психологів 
«Корекція психосоматичних проявів методами арт-терапії»

18-19 вересня 2019р відбулись навчальні семінари з психосоматики в рамках використання методу арт-психотерапії для практичних психологів ЗДО та ЗЗСО. 

ІІ навчальна підгрупа мала вже сьому сесію та працювала з темою: «Використання пластичних матеріалів при роботі з соматичними станами клієнта» 

І навчальна підгрупа розпочала знайомство з тренінгами, де в процесі теоретичної та практичної роботи розкриваються поняття психосоматичних реакцій, психосоматичних хвороб і психосоматичних станів, методи, форми та засоби їх корекції арт-терапевтичними засобами. Та засвоїли питання по темі: «Первинна діагностика клієнта, поняття про підходи до роботи з психосоматичними реакціями і симптомами в арт-терапевтичному процесі.» 

Дякуємо тренеру програми Вікторії Назаревич, кандидату психологічних наук, доценту кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, тренеру навчально-освітніх тренінгів, психологу вищої кваліфікаційної категорії, члену правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.

1 коментар:

  1. Привіт усім. Я тут, щоб засвідчити, як я отримав позику від пана Педро після того, як кілька разів звертався до різних кредиторів, які обіцяли допомогти, але вони так і не дали мені позику. Поки мій друг не познайомив мене з паном Педро Джером, пообіцяв мені допомогти, і він справді зробив, що обіцяв, без будь-яких затримок. Я ніколи не думав, що ще є надійні кредитори, доки я не зустрів пана Педро, який справді допоміг з позику і змінив моє переконання. Я не знаю, чи потребуєте ви якось справжню та термінову позику. Будьте вільні, зв’яжіться з паном Педро через WhatsApp +1-8632310632 та його електронну пошту: pedroloanss@gmail.com дякую.

    ВідповістиВидалити